O nas

Kilka słów o mnie i o tym, co robię...

Jestem instruktorem/trenerem UAVO z wieloletnim doświadczeniem.

Prowadzę szkolenia teorii i praktyki z SBSP w kategorii otwartej (A2) oraz szczególnej (NSTS 01,02, 05, 06).

Moje umiejętności są potwierdzone certyfikatami kompetencji pilota.

 

Lotnictwem i dronami pasjonuję się od wielu lat, posiadam szeroki zakres wiedzy w tym temacie, którą umiem dobrze i przystępnie przekazać moim kursantom.

 

Posiadam własny materiał szkoleniowy, który jest zgodny z obowiązującymi przepisami i jest stale aktualizowany.

 

Posiadam ośrodek szkoleniowy, ale szkolenia prowadzę na terenie całej Polski.

Przygotowuję kursantów do pracy z bezzałogowymi statkami powietrznymi.

 

Stawiam na jakość, profesjonalizm i bezpieczeństwo, dlatego w trakcie szkolenia daję z siebie 100% dla moich kursantów. Wiele zależy od samych kursantów i tego, jakie mają umiejętności – dokładam wszelkich starań, by wyszkolić ich jak najlepiej, którzy na egzaminie będą wizytówką mojego ośrodka, a wynik egzaminu potwierdzeniem mojej wiedzy i doświadczenia.

 

Dlatego zapraszam wszystkich tych, co wymagają od szkolenia więcej niż tylko uzyskania przysłowiowego „papierka”, chcą nauczyć się czegoś więcej – poznać różnego rodzaju BSP, a przy tym dobrze się bawić i nawiązywać nowe kontakty.

Liczba naszych klinetów

Mówi sama za siebie i wciąż rośnie.

0
Zadowoleni Klienci
0
Lat doświadczenia
0
Zrealizowane projekty

Dronto nie tylko zabawka – to również odpowiedzialność!

Jak to mówi stare przysłowie:

„nieznajomość prawa szkodzi!” Do latania dronem nie wystarczą umiejętności i znajomość sprzętu – bardzo ważna jest tutaj również znajomość prawa lotniczego, stref i przepisów, które są niezbędne do bezpiecznego korzystania z drona. Aby nie dać się jej zaskoczyć, warto przemyśleć przejście profesjonalnego szkolenia. Na moim szkoleniu uzyskasz wiedzę na temat tego, jak nie wpaść w tarapaty 😉

Dron to nie tylko dobra zabawa, ale również perspektywa zawodowa!

Drony to wspaniałe urządzenia, które dają ogromne możliwości zastosowań. Z roku na rok, technika idzie do przodu – drony są stale doskonalone, pojawiają się nowe modele i sposoby na ich wykorzystanie w biznesie – bezzałogowe statki powietrzne nie tylko są wykorzystywane do kręcenia filmów lub robienia zdjęć lub wykonywania efektownych akrobacji w powietrzu 😉 Drony są wykorzystywane w wielu zawodach:


  • w geodezji tworzenie (ortofotomap, rzutów terenu pod budowę),

  • w ratownictwie do poszukiwania zaginionych osób,

  • przez wojsko w operacjach wojennych - transportują zapasy krwi, inne leki, szczepionki i zestawy do opatrywania ran,

  • przez służby miejskie do kontroli smogu,

  • przez naukowców w obserwowaniu zwierząt bez ich niepokojenia,

  • w medycynie - pomagają w dostarczaniu środków medycznych do szpitali, w tym insuliny dla diabetyków, która jest bardzo podatna na temperaturę.


Możliwości zawodowych w pracy z dronami jest wiele, to zaledwie kilka przykładów. Warto więc przemyśleć rozszerzenie kompetencji o nowy zawód biorąc udział w szkoleniach dla pilotów jak i dla operatorów dronów.

Rozpoczynasz przygodę z dronami i potrzebujesz merytorycznego wsparcia instruktora? A może miałeś przerwę w lataniu i chcesz przygotować się do egzaminu?

aircraft, drone, phantom 4-1846656.jpg
drone, flying drone, quadrocopter-3198324.jpg

Dlaczego UAVO VLOS/BVLOS jest potrzebne?

Certyfikat kompetencji pilota jest obecnie niezbędnym uprawnieniem dla każdego, kto chce wykorzystywać swojego drona w celach komercyjnych. Aby uzyskać takie świadectwo należy wybrać ośrodek, który jest wpisany na listę ośrodków szkolących Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

Szkolenia UAVO VLOS/BVLOS – jakie są koszta?

Zakres cenowy takich szkoleń zaczyna się od 1000 PLN do 3500PLN dla VLOS oraz nawet do 6000PLN i wyżej dla BVLOS.  

drone, park, flying-3181111.jpg
people, tablet, ipad-2576803.jpg

Na co zwrócić uwagę, gdy szukasz szkolenia?

Najlepiej wstępnie zadzwonić i porozmawiać o szkoleniu w danej szkole – zapytać co otrzymamy w cenie szkolenia – jakie materiały dydaktyczne dostaniemy, ile jest godzin teorii, a ile godzin praktyki oraz na jakim sprzęcie odbywa się szkolenie

Zapraszam do kontaktu

Facebook
Facebook
Instagram